Mikrocementové povrchy

Vytvorenie správnej atmosféry je výsledkom estetickej a kompozičnej voľby, ktorá vyzdvihuje podstatu osobitosti. Tieto dve charakteristiky, dokážu koexistovať spolu v dokonalej harmónii pri použití mikrocementových povrchov.

Mikrocementové povrchy predstavujú originálne príležitosti ako sa dá ísť nad rámec bežných konvencií v interiérovom dizajne. Ponúkajú nadčasové, vysoko estetické, prispôsobiteľné, dokonalo hydroizolačné a vysoko odolné (proti poškrabaniu, oteru) vlastnosti pri použití na podlahy a steny. Používajú sa v širokej škále implementácií do bytov a domov, kuchýň, kúpeľní, ich výhodou je ľahká údržba a dodávajú priestoru jedinečnú eleganciu.

Použitím mikrocementových povrchov dosiahneme koncept slobody ktorý má za cieľ absolútne prepojenie medzi podlahami a stenami. Tieto ožívajú s výrazným vplyvom užívateľa priestoru. Použitie od pracovných priestorov po relaxačné zóny, naša ponuka rieši ďalšie harmonické výzvy, ktoré si pri vytváraní svojich vlastných predstáv viete uložiť do dokonalej harmónie. Idea sa potom zvýrazňuje estetickým dialógom medzi interiérom a exteriérom.

Výhody mikrocementových povrchov:
Pre všetky typy povrchov:
horizontálne, vertikálne a stropy
Nuvolato efekt, monochromatický alebo tón v tóne
Mixovateľné do nekonečnej škály farieb
Jednoduchá príprava a aplikácia
Vysoká pevnosť a odolnosť na oder
Vhodné do bytového prostredia ale aj obchodných a kancelárskych priestorov s intenzívnou prevádzkou
Na opravy existujúcich povrchov a vytváranie nových povlakov
Odolný voči UV žiareniu
Príjemné na dotyk
Textúrovaný / kreatívny hmatový efekt
Ľahko sa čistí
Estetické, moderné, odvážne riešenia
Ľahká údržba
Realizácia:
Prioritným krokom k úspešnej realizácií a plne estetickému výsledku zhodnému s Vašou predstavou a projektom je profesionálna realizácia.

Výber kvalitného dodávateľa predurčí úspech realizácie. S dôverou sa na nás obráťte.

Call Now ButtonZavolajte nám