Maľovanie

Všade tam kde je treba zabezpečiť veľké plochy nového náteru sme my. Ponúkame dlhoročné skúsenosti, individuálny a profesionálny prístup s vysokým štandardom kvality poskytovaných služieb.

Špecializujeme sa na veľkometrážne strojové maľovanie striekaním, použitím modernej technológie Airless od spoločnosti Wagner a Graco, ktoré šetria Váš čas a peniaze. Vymaľujeme Vaše výrobné haly, sklady, kancelárie, bytové, obchodné a iné priestory. Pri práci používame najmodernejšie striekacie zariadenia.

Maľovanie striekaním má viacero výhod, medzi ktoré nepochybne patrí výrazná úspora času. Aplikácia zabezpečuje súvislú a rovnomernú štruktúru vrstiev na všetkých povrchoch a preto ponúka vynikajúcu kvalitu povrchu, najmä v porovnaní s konvenčnými aplikáciami so štetcom a valčekom. Kvalita náterov je jemnejšia a teda pre koncového klienta sa jedná o kvalitnejší náter. Aplikácia striekaním je najlepšou voľbou použitej technológie pre nanášanie farby a laku. Nie je nutný žiadny dodatočný zásah valčekom po nástreku.

Potrpíme si na poriadok. Po ukončení prác ostáva Váš priestor dokonale čistý a uprataný.

Vaša spokojnosť je naším najväčším úspechom.

Call Now ButtonZavolajte nám